Zapraszamy serdecznie na spotkanie Rodziny Radia Maryja we Władysławowie 3 sierpnia 2020 roku. Dzięki życzliwości proboszcza ks. Marka Jarząbka, w całe przedsięwzięcie transmitowane w radiu i TV Trwam włącza się Referat Powołań.

Transmisja rozpocznie się o godzinie 18.00 prezentacją naszej parafii. O godzinie 18.30 będzie Msza Święta pod przewodnictwem ks. biskupa Zbigniewa Zielińskiego w intencji Polonii i jej duszpasterzy.

Ciekawym punktem spotkania są rozmowy niedokończone od godziny 21.30. Do podzielenia się doświadczeniem posługi wśród Polonii zostali zaproszeni nasi współbracia: ks. Jarosław Koch z Francji, ks. Kamil Żyłczyński z Australii, ks. Mirosław Frankowski z USA oraz ks. Sylwester Marzec z Niemiec. W rozmowach weźmie również udział przełożony generalny ks. Krzysztof Olejnik, proboszcz ks. Marek Jarząbek, ks. Paweł Jasina oraz powołaniowec. Audycja zakończy się ok 23:30.

Jest to niesamowita szansa do zaprezentowania Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej oraz propagowania misji naszego Zgromadzenia licznym widzom i słuchaczom. Do wiadomości załączam również grafikę związaną z tym wydarzeniem.

Wszystkie aktualne informacje dostępne są na stronie www.powolania.chrystusowcy.pl oraz na Facebook: @chrystusowcypl

ks. Mateusz Socha SChr
Referent Powołań


28 lipca 341 733 Drukuj

Towarzystwo Chrystusowe

ul. Panny Marii 4, 61-108 Poznań, tel. +48 61 64 72 100

2014 - 2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne