Wszystko dla Boga i Polonii...

Młodzieżowe spotkania formacyjne

Chrystusowcy w różny sposób podejmują wezwanie z ich codziennej modlitwy w intencji Polonii do poszukiwania i odnajdywania zagubionych duchowo polskich emigrantów, a następnie przyprowadzania ich do Chrystusa – źródła wszelkiego dobra i szczęścia, źródła prawdy i miłości, do Tego, który jest prawdziwą drogą do pełni życia, do życia wiecznego.

Podobnie jak w czasie Wielkiego Postu, czterdziestodniowego przygotowania paschalnego, tak samo w okresie pięćdziesiątnicy paschalnej radości w Niemczech, Francji i Polsce zorganizowano spotkania dla młodzieży: w Niemczech odbyło się ono tradycyjnie już w Ośrodku «Haus Concordia» w Herdorf, we Francji – w Domu PMK w La Ferté sous Jouarre, w Polsce natomiast w dwóch miejscach – w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brojcach i pw. Wniebowzięcia NMP we Władysławowie.

Jak informuje ks. Sebastian Stawierej SChr, nasz powołaniowiec, zwieńczeniem wszystkich spotkań w ciągu roku katechetycznego będzie młodzieżowy zlot w Mórkowie pod koniec czerwca 2023 r., na początku wakacji. Nie ustawajmy przy tym w modlitwie w intencji powołań do służby Bożej w Jego Kościele, a wszystkich, których Pan wzywa zapraszamy na rozmowy wstępne do Poznania.

 


230 2098

Towarzystwo Chrystusowe

ul. Panny Marii 4, 61-108 Poznań, tel. +48 61 64 72 100

2014 - 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone