Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Keysborough (Melbourne) od 13 lat jest wyjątkowym Domem Modlitwy nie tylko naszych rodaków w tej części Australii, ale również dla licznej grupy Australijczyków, w tym mieszkających tu Azjatów. W 2018 r. odbył się tutaj Kongres Miłosierdzia Bożego całego kontynentu, a jego owocem stała się m.in. inicjatywa "Australia i Oceania modlą się o Boże Miłosierdzie".

Instytut Duszpasterstwa Emigracyjnego im. kard. A. Hlonda popiera, włącza się i zaprasza wspólnoty duszpasterstwa polonijnego na całym świecie do podjęcia tej akcji modlitwy organizowaną przez działające przy Sanktuarium Ogniwo Bożego Miłosierdzia. Organizowana jest już drugi raz (pierwszy raz odbyła się ona 18 maja 2019 r.): tym razem 13 września br., w rocznicę objawienia Koronki, o godz. 15:00 (zgodnie z własną strefą czasową). Dodajmy, że te dwie daty czyli 18 maja i 13 września są stałe – pierwsza to dzień urodzin św. Jana Pawła II, druga, jak już wyżej wspomniano, to rocznica objawienia Koronki.

Zatem serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą Inicjatywą i wysłania solidarnego poparcia modlitewnego ze swojego kraju na adres: www.worldchaplet.org. Niech Iskra Bożego Miłosierdzia zapala nas wszystkich posługujących w kraju i najdalszych zakątkach świata do miłości miłosiernej,

ks. Wiesław Wójcik, SChr, dyrektor IDE


05 września 2019r. 230 7228 Drukuj

Towarzystwo Chrystusowe

ul. Panny Marii 4, 61-108 Poznań, tel. +48 61 64 72 100

2014 - 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne