Z Instytutu Pamięci Narodowej otrzymaliśmy zaproszenie na II Międzynarodowy Festiwal Filmowy o Totalitaryzmach. Odbędzie się on w dniach 15-18 kwietnia 2021 r. w formule on-line:

INSTYTUT PAMIĘCI NARODOWEJ ZAPRASZA NA
II MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL
FILMOWY O TOTALITARYZMACH „ECHA KATYNIA”.
W TEJ EDYCJI SPOTYKAMY SIĘ W FORMULE ON-LINE.

ZAREJESTRUJ SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ, PULA MIEJSC OGRANICZONA!

Międzynarodowy Festiwal Filmowy o Totalitaryzmach „Echa Katynia” organizowany przez Instytut Pamięci Narodowej, odbędzie w dniach 15-18 kwietnia 2021 r.

Zaprezentujemy ponad 20 filmów z całego świata, w tym cztery premiery wyprodukowane w ubiegłym roku przez IPN. Oprócz seansów filmowych ważnym elementem festiwalu będą debaty oraz spotkania z twórcami, a także warsztaty dla twórców i amatorów.

W 2020 r., w 80. rocznicę zbrodni katyńskiej, Instytut Pamięci Narodowej zainaugurował międzynarodowy festiwal filmowy o symbolicznej nazwie „Echa Katynia”, którego tematyka obejmować ma szeroko rozumiane zagadnienie totalitaryzmu.
Do udziału w naszym festiwalu zaprosiliśmy twórców różnych gatunków filmowych z całego świata. Wyselekcjonowaliśmy najlepsze, wielokrotnie nagradzane filmy, których wysoki poziom wrażliwości artystycznej i zajmująca treść mają być przyczynkiem do dyskusji o problemie totalitaryzmu.

Po sukcesie zeszłorocznego wydarzenia i, co za tym idzie, widocznej potrzebie społecznej rozmowy o totalitaryzmach zapraszamy na II edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego o Totalitaryzmach „Echa Katynia”.

Szczegóły na stronie: http://www.totalitaryzmy.pl/


03 kwietnia 2021r. 230 4535 Drukuj

Towarzystwo Chrystusowe

ul. Panny Marii 4, 61-108 Poznań, tel. +48 61 64 72 100

2014 - 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne