W sobotę 8 maja 2021 r. z naszego domu głównego w Poznaniu będą transmitowane wystąpienia prelegentów zaproszonych na Sympozjum Naukowe pt. „RODZINA – TRADYCJA – ODPOWIEDZIALNOŚĆ” organizowane przez Wydział Teologiczny UAM, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Poznański sp. z o. o. i Polskie Towarzystwo Familiologiczne.

Wśród prelegentów i gości znajdują się pracownicy naukowi Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetu Opolskiego w Opolu, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu oraz Instytutu Studiów nad Rodziną z Łomianek. Do omówienia zagadnienia „Walka z tradycją czy walka z rozwojem?” został poproszony nasz Współbrat, ks. prof. Paweł Bortkiewicz SChr.

Wszystkich wykładów, jak i panelu dyskusyjnego kończącej sympozjum pt. „Przekaz wiary i tradycji chrześcijańskiej w rodzinie” będzie można wysłuchać i obejrzeć na kanale Youtube: https://www.youtube.com/user/Blogpressportal

 


07 maja 2021r. 230 4987 Drukuj

Towarzystwo Chrystusowe

ul. Panny Marii 4, 61-108 Poznań, tel. +48 61 64 72 100

2014 - 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne