Od dłuższego już czasu w sieci istnieją serwisy internetowe kolejnych wspólnot parafialnych prowadzonych przez kapłanów Towarzystwa Chrystusowego: są to bądź kolejne ich odsłony, bądź całkiem nowe inicjatywy duszpasterzy i zaangażowanych parafian… Swoje internetowe strony posiada nasza największa podparyska wspólnota polonijna w Aulnay sous Bois oraz wspólnota w Bagnolet. Oto ich internetowe namiary: Aulnay sous Boishttps://aulnaysousbois.pl/ i Bagnolethttp://www.bagnolet.paris.parafia.info.pl/.

Zachęcamy do wirtualnych odwiedzin naszych wspólnot. Jednocześnie informujemy, iż witryna Aulnay ma charakter informacyjny (zawiera podstawowe informacje o wspólnocie), całe jej ‘życie’ odbywa się w społecznościowym profilu (https://www.facebook.com/chrystusowcyAulnaySousBois/). Natomiast serwis www Bagnolet zawiera również aktualności dotyczące wspólnoty, które także pojawiają się na profilu społecznościowym duszpasterza. Szczególnie zapraszamy do fotogalerii, gdzie można (w obecnej epidemiologicznej sytuacji z łezką w oku) powspominać przygotowanie i przeżywanie misterium Wcielenia Chrystusa.

Przy okazji dodajmy, że internetowa strona koordynatora duszpasterstwa polonijnego w Hiszpanii (https://misjawhiszpanii.es/) zawiera informacje dotyczące funkcjonowania wspólnoty, w której posługuje – wspólnoty w Walencji.


31 marca 2020r. 230 4051 Drukuj

Towarzystwo Chrystusowe

ul. Panny Marii 4, 61-108 Poznań, tel. +48 61 64 72 100

2014 - 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne