Drodzy Współbracia i Przyjaciele naszego Zgromadzenia!

We wtorek, 19 maja 2020 r., o godz. 10.00 w Kaplicy Domu Głównego Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej w Poznaniu odbędą się święcenia prezbiteratu diakonów: Wojciecha Kułacha i Krzysztofa Zubka oraz diakonatu kleryka Chrisa Czapli. Ze względu na nadal obowiązujące ograniczenia związane z pandemią w uroczystości tej będą uczestniczyli tylko: Ksiądz Biskup Grzegorz Balcerek, przyjmujący święcenia i ich najbliższa rodzina (rodzice i rodzeństwo) oraz mieszkańcy Domu Głównego. Niestety nie możemy zaprosić na tę uroczystość nawet Współbraci, którzy każdego roku tak licznie przybywali z kraju i z zagranicy. Uroczystość święceń będzie jednak transmitowana na żywo przez Internet.

Transmisję online z tej uroczystości będzie można obejrzeć i włączyć się w nią duchowo na kanale chrystusowcy w serwisie YouTube.com.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej formy uczestnictwa w uroczystości.  Bardzo prosimy o łączność duchową z przyjmującymi święcenia oraz modlitwę w ich intencji, w tym tak ważnym dla nich dniu, jak i teraz, w czasie, gdy odbywają rekolekcje w naszym Domu Nowicjackim w Mórkowie.

Więcej informacji o kandydatach i modlitwie o powołania.


16 maja 2020r. 341 4921 Drukuj

Towarzystwo Chrystusowe

ul. Panny Marii 4, 61-108 Poznań, tel. +48 61 64 72 100

2014 - 2023 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne