Ruszyła rekrutacja do III edycji Studium dla Polonii i Polaków za Granicą organizowanego przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.

Katolicki Uniwersytet Lubelski od ponad stu lat służy Bogu i Ojczyźnie umożliwiając młodym ludziom zdobycie solidnego przygotowania zawodowego, a także kształcąc ich w duchu wartości chrześcijańskich oraz patriotycznych. Do realizacji tego zadania mocno przyczyniało się wsparcie Polonii i Polaków za granicą, dlatego w duchu wdzięczności za wieloletnią pomoc z inicjatywy ks. prof. Mirosława Kalinowskiego, Rektora KUL, zostało powołane Studium KUL dla Polonii i Polaków za Granicą, które przygotowało ofertę bezpłatnych szkoleń. Pierwsza edycja, która rozpoczęła się w listopadzie 2022 r. została już zakończona, trwa, rozpoczęta w marcu 2023 r., druga edycja, a do trzeciej rozpoczęto nabór.

*    *    *

Tymczasem bp Piotr Turzyński, Delegat KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej zaprasza do udziału w VI Światowym Kongresie Rodzin Polonijnych, który odbędzie się w Gdańsku w połowie września 2023 r.


12 czerwca 2023r. 230 10858 Drukuj

Towarzystwo Chrystusowe

ul. Panny Marii 4, 61-108 Poznań, tel. +48 61 64 72 100

2014 - 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne