Czerwcowy numer wydawanego przez Towarzystwo Chrystusowe miesięcznika biblijno-liturgicznego „Msza Święta”  jest wyjątkowy, bo otwiera nowy rozdział w publikacji pisma. Jest to bowiem pierwszy numer, który ukazuje się także w wersji cyfrowej zarówno z dodatkiem homiletycznym, jak i bez niego.

„Msza Święta” jest pismem propagującym wśród wiernych liturgię i szeroko rozumiane tematy z nią związane, służy pomocą w formacji liturgicznej służby ołtarza i organistów oraz proponuje w specjalnym dodatku zestaw homilii (dla dorosłych, młodzieży i dzieci) na każdą niedzielę i uroczystość.

Pierwszy numer w elektronicznej wersji redakcja udostępnia do darmowego pobrania w sklepie internetowym Wydawnictwa Hlondianum www.hlondianum.pl. Więcej informacji na internetowej stronie miesięcznika www.msza.tchr.org oraz w Wydawnictwie Hlondianum.

Tak więc od teraz „Msza Święta” zawsze z Tobą, liturgia bliżej Ciebie, homilia zawsze pod ręką. Zapraszamy do korzystania zarówno z wersji papierowej, jak i cyfrowej.

Miesięcznik „Msza Święta” powstał w 1936 roku jako część misji Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Założyciel zgromadzenia – Czcigodny Sługa Boży kard. August Hlond – zapisał bowiem w pierwszych ustawach, że „członkowie Towarzystwa będą słowem i piórem szerzyli wszędzie znajomość Mszy św. w tym celu, by wierni, przejęci znaczeniem Najświętszej Ofiary, uczestniczyli w niej możliwie codziennie i z największą korzyścią”. Kolejne redakcje miesięcznika starają się to zadanie wypełniać jak najlepiej. Po więcej informacji zapraszamy na stronę „Mszy Świętej”.


29 maja 2019r. 341 9120 Drukuj

Towarzystwo Chrystusowe

ul. Panny Marii 4, 61-108 Poznań, tel. +48 61 64 72 100

2014 - 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne