W związku z 70. rocznicą śmierci kard. Augusta Hlonda wydawnictwo Hlondianum wydało dwie pozycje książkowe.

Pierwsza z nich to „Myśli zawsze ważne” – jest to zbiór krótkich tekstów z nauczania kard. Hlonda, które od 11 lat ukazywały się na 4. stronie okładki miesięcznika „Msza Święta”. Publikacja ma ciekawą i elegancką formę, sztywną oprawę, zawiera biografię kard. A. Hlonda i wiele archiwalnych fotografii. Warto po nią sięgnąć, bo to są naprawdę myśli zawsze ważne… Do nabycia tutaj.

Druga – „Myślałem o Was tyle razy. Prymas Założyciel do chrystusowców” – to książka przygotowana przez Ośrodek Postulatorski TChr, na którą składają się oryginalne dokumenty, myśli i przemówienia, korespondencja Kardynała Prymasa kierowane do chrystusowców, a także wyjątki z zapisów kronikarskich Zgromadzenia. Całość została uzupełniona o indeks rzeczowy oraz indeks osób i nazw geograficznych. Na dodatkowych 30 stronach na końcu książki znajdują się archiwalne zdjęcia dokumentujące kontakty Kardynała Założyciela ze Zgromadzeniem od chwili jego powołania do wybuchu II wojny światowej. Do nabycia tutaj.

W wydawnictwie można nabyć także – już ostatnie – arkusze okolicznościowych znaczków z kard. Augustem Hlondem, wydany niedawno album Łukasza Kobieli i kilka innych pozycji książkowych prezentujących jego nauczanie. Po więcej informacji zapraszamy tutaj.


21 października 2018r. 341 6753 Drukuj

Towarzystwo Chrystusowe

ul. Panny Marii 4, 61-108 Poznań, tel. +48 61 64 72 100

2014 - 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne